Новини

Наступне покоління Alfa Romeo Giulia буде електричним

Наступне покоління Alfa Romeo Giulia буде електричним
Alfa Romeo анонсувала друге покоління Giulia. Завдяки великій батареї очікується дальність ходу до 800км. Буде й заряджена версія Quadrifoglio.

Alfa Romeo Giulia став першим справді успішним, цікавим покупцям автомобілем італійської марки. Найголовніше - це знову була власна технологія, а не перелицьований Fiat. У певному сенсі Giulia майже врятувала Alfa Romeo. З нею ж марка повернулася на перспективний американський ринок.
Зараз Alfa Romeo офіційно заявила про намір випустити друге покоління седана Giulia . І, згідно з усіма віяннями та трендами, нова «Джулія» буде електричною. Очікується, що нове покоління з'явиться не раніше 2024 року і буде збудовано на платформі STLA Large, на яку автомобіль переїде із нинішньої платформи Giorgio. Вже зараз відомо, що новий електроседан отримає досить великі батареї, від 101 до 118 кВтг, завдяки яким запас ходу може досягати значних 800км. Водночас про силові агрегати поки що немає взагалі жодної інформації.
Alfa Romeo активно займається електрифікацією своєї модельної лінійки. Перша «електричка» вийде вже 2024 року, проте це буде кросовер, а не Giulia.