Новини

Чемпіонат України з автоспорту (картинг) у Києві: "Лідер" на п'єдесталі!

У Києві на гоночній трасі спорткомплексу "Чайка" з 26 по 28 квітня 2024 року проходили змагання першого етапу Чемпіонату України з автоспорту (картинг).
У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з усієї України.

Змагання розпочалися з урочистого параду, в якому взяли участь всі гонщики на своїх болідах. Юні пілоти від 5 років у класах машин comer micro, rotax mini та більш дорослі пілоти 16-18 років у класах машин OK, KZ-2.

Вони колоною проїхали по гоночній трасі спорткомплексу "Чайка". У змаганнях взяли участь 12 команд з усієї України. Харків і Харківську область традиційно представили гонщики спортивно-технічного клубу "Лідер", яка протягом багатьох років входить до трійки найсильніших команд України. І на цих змаганнях вони показали високий результат у міжнародних класах машин KZ 2.

Це найшвидкісний клас машин, на яких виступають пілоти з 16 років. Пілоти повинні мати хорошу фізичну підготовку, реакцію, адже боліди можуть розвивати швидкість до 200 км/год.

У складі нашої команди взяли участь: майстер спорту, триразовий чемпіон України Дерюга Олександр, кандидат у майстри спорту, призер чемпіонатів і кубків України Одиниця Андрій та молодий пілот Свічкар Михайло.

За підсумками проведених змагань перше місце в міжнародному класі машин
KZ – 2 посів київський гонщик Муравщик Дмитро з команди ДСТШ "Автомобіліст", який набрав 100 очок за сумою чотирьох заїздів. Друге місце посів київський гонщик Іванченко Владислав з команди "ENERGY UKRAINE", набравши 80 очок. Третє місце посів харківський гонщик команди спортивного клубу "Лідер" ХОТШ ОСОУ Дерюга Олександр.

Його одноклубники Одиниця Андрій і Свічкар Михайло зайняли 5 і 8 місце. Це дуже хороший результат для Свічкаря Михайла, адже це його перші змагання в сезоні 2024 року. Він увійшов до десятки найкращих пілотів з 12 стартовавших.

Це хороший результат для нашої команди, не маючої власної траси. І приїхавши до Києва за день до початку змагань, дуже важко для гонщиків і механіків налаштувати гоночний болід.

Київські гонщики мають величезну перевагу, адже для них траса
"Чайка" - домашня траса, на якій вони багато тренуються і мають великий досвід її проходження в різних погодних умовах.

Вітаємо команду спортивно-технічного клубу "Лідер" з успішним виступом на першому етапі Чемпіонату України!