5-й Глобальний Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху: які заходи пропонує патрульна поліція для громадян з метою зниження рівня аварійності на автошляхах країни?

тиждень безпеки руху 1

Кожен учасник дорожнього руху – пішохід, водій, велосипедист – робить свій вклад в безпеку на дорозі. В свою чергу патрульна поліція контролює дорожній рух та розробляє і втілює в життя заходи щодо зниження рівня аварійності та травмування громадян. Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху покликаний для того, щоб нагадати кожному про необхідність дотримання правил безпеки дорожнього руху, адже безпека руху – це безпека життя!

З 06 травня в Україні розпочався 5-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, який триватиме до 12 травня 2019. Мета тижня – це привернення уваги всіх громадян до важливості дотримання правил безпеки на дорозі за допомогою проведення різноманітних заходів. Патрульна поліція Харківської області розпочала Тиждень безпеки дорожнього руху з проведення превентивних акцій серед пішоходів. Поліцейські нагадали перехожим про важливість дотримання правил дорожнього руху. Свої слова правоохоронці підкріпляли інформаційними листівками для дорослих, а також повітряними кульками для дітей.

Вклад у популяризацію безпеки дорожнього руху зробили й школярі. Саме їх малюнки стали основою для розробки патрульною поліцією та їх партнерами інформаційних постерів для громадського транспорту та магнітів на тему безпеки дорожнього руху.

В цей тиждень харківські патрульні посилено проводять заняття для школярів та студентів. Щоденно в управлінні патрульної поліції в Харківській області проходять екскурсії. Також для дітей організовується вивчення правил дорожнього руху в інтерактивній формі – театралізовані вистави, квести, конкурси. Всі ці заходи спрямовані на виховання свідомих громадян, які розуміють важливість власних дій задля безпеки оточуючих.

Традиційно в цей тиждень проходить акція «Здай кров – врятуй життя!». Кожен може стати донором для того, щоб врятувати життя потерпілим внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Окрім цього, патрульні щоденно проводять превентивну роботу з населенням щодо важливості дотримання правил безпеки.

Мета патрульної поліції в Тиждень безпеки дорожнього руху донести населенню, що від дій кожного залежить безпека оточуючих, а правила дорожнього руху є важливою складовою життя.

Дотримуйтесь правил дорожнього руху та ставайте прикладом для інших!

IMG_20190508_104151_364